+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL BOĞAZI’NDA MEZUNİYET ORGANİZASYONU

İstanbul Boğazı'nda mezuniyet organizasyonu doğru bir planlama ile unutulmaz bir mezuniyet etkinliğine katılmanız anlamına gelir. Son yıllarda pek çok etkinlik için, İstanbul Boğazı ve Boğazda çeşitli deniz araçlarıyla yapılan organizasyonlar tercih edilir. Farklı katılımcı gruplarına özel olarak yapılan bu organizasyonlar, küçük bir gruba hitap eder. Bu açıdan kişilerin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir Etkinlik deneyimi anlamına da gelir.

Boğazda Mezuniyet Organizasyonu da, en trend mezuniyet aktiviteleri arasında yer almaktadır. Ana yemek, ikramlık atıştırmalıklar, Birbiriyle iyi anlaşan bir arkadaş grubunun bir araya gelerek yapabileceği az sayıdaki katılımıyla yapılan bir organizasyon niteliği taşıyabilir. Kişi sayısı, tercih edilen yatın kontenjanını göre tercihe bağlı olarak kolaylıkla arttırılabilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

60 Kişilik Yat Kiralama

Yatlarda yapılan etkinliklerde yat kapasitesine bağlı olarak katılımcı sayıları değişkenlik gösterebilmektedir. Bir mezuniyet balosu söz konusu olduğunda kişi sayısı minimum 15 maksimum 100 kişi arasında değişmektedir gösterir. Teknenin güvertesinde toplanan ve kıyasıya eğlenen topluluğun konforlu bir organizasyon deneyimi yaşayabilmesi için kapasite oldukça önemlidir. Ortalama bir yat mezuniyet balosu için tercih edilen kişi sayısı ise genellikle 60 kişidir.

60 kişilik yat kiralama işlemi sıklıkla yapılan organizasyonlar arasında yer almaktadır. Mezun olacak lise ve ya üniversite öğrencilerine yapılan bu etkinliklere katılımcı olarak öğrencilerin yani sıra eğitmen kadrosu da dahil olabilmektedir. Çok kalabalık olmayan ve ortalama olarak kabul edilen bu mezuniyet organizasyonları ile, hem samimi bir organizasyon ortamı yaratmak mümkündür. Hem de deniz unutmayacağız bir deneyim yaşamanız söz konusu olur.

İstanbul Mezuniyet Yat Kiralama

İstanbul ile gerek lise gerekse üniversite sayısının son derece fazla olduğu ve öğrenci nüfusunun da buna bağlı olarak yoğun olduğu illerden biridir. İstanbul İli sınırlarının içerisinde bulunan bu eğitim kurumları her yıl sayısız mezun verir ve bu mezuniyet etkinlikleri için İstanbul Boğazı adeta uğrak noktası haline gelir. Sadece İstanbul’da bulunan eğitim kurumları değil, çevre illerde bulunan lise ve üniversitelerin öğrencileri de mezuniyet etkinliklerini unutulmaz kılmak için İstanbul Boğazı'nı tercih edebilmektedir. Bu durum da yapılan organizasyonların sayısını daha da arttırır.

Boğaz’da Mezuniyet Organizasyonu söz konusu olduğunda başarılı bir İstanbul mezuniyet yat kiralama firması ile çalışmak gerekmektedir. Bu tür organizasyonlarda uzmanlık gerektiren alanlardan görevliler çalışır. Bu nedenle bu unutulmaz bir etkinliğin kötü bir anıya dönüşmemesi için profesyonel kurum ve kişilerden destek alınmalıdır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Teknede Mezuniyet Kutlaması

Teknede Mezuniyet Kutlaması için en ideal şehirden biri kesinlikle İstanbul’dur. Denizin çevrelerini Bu büyüleyici şehirde yapılan tüm yat organizasyonlarında olduğu gibi mezuniyet temalı organizasyonlarda, talebe bağlı olarak konseptli yapılabilmektedir. Dönemin mottolarını yansıtan konseplerle gençler hayatlarının yeni bir döneminin kapılarını açabilir. Yat organizasyonlarında kullanılan konseptler genellikle

  • Dizi ve film temaları

  • 70'ler, 80'ler,90'lar ve 2000’ler gibi dönem temalarıdır.

Bunlara ek olarak ağırlıklı bir biçimde yaz teması Teknede Mezuniyet baroların damgasını vurmaktadır. Yaz temasının kullanılmasının başlıca nedeni, mezuniyetin zamanının bir anlamda bahara veda yaza merhaba niteliği taşıması ve mevsimsel olarak da bu dönemlerde gerçekleşmesidir.

Yaratıcı bir fikir olarak lise mezuniyet partilerinde, öğrencilerin kazandıkları bölümleri temsil eden temaları katilim sağlaması da son derece popüler konseptlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Taleplere ve tercihlere bağlı olarak oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunan tekne organizasyonları, bu değişkenleri bağlı olarak farklı fiyat aralıklarındadır. Teknede Mezuniyet fiyatları bu anlamda çeşitlilik gösterir. Net fiyatlar için kapsamlı bir biçimde detaylar belirlenmeli ve ardından yat organizasyonu şirketleri ile irtibata geçilmelidir.

Faydalı Bağlantılar:

Teknede Mezuniyet Balosu Fiyatları
Boğazda Mezuniyet Organizasyonu Nasıl Olur?

 

Hızlı Teklif Al