+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSTANBUL BOĞAZI’NDA KADINLAR MATİNESİ ORGANİZASYONU

İnsan hayatında stres, sorumluluklar çok yoğun baş gösterirken bir nebze soluklanmaya da ihtiyaç duyduğu gerçeği kaçınılmazdır. Özellikle kış aylarında evlerine kapanmak zorunda kalan kadınları düşündüğünüz zaman bu döngüyü en iyi kurtaracak alternatif olarak deniz manzarasında bir tekne eğlencesini aklınıza getirebilirsiniz. Bu yönden araştırdığımızda ise İstanbul boğazında kadınlar matinesi organizasyonu en iyi seçenek sayılır.

Genel bakımdan organizasyon içinde pek çok eğlence türü bulunurken limitsiz çay ve soft içecek keyfi yanında fix menüleri de tek fiyat üzerinden tadabilmek büyük imkân sayılıyor. Ama en çok ta tekne üzerinde sefa sürerken zenne şov ya da oryantal şov eşliğinde dans etmek sarıyor diyebiliriz. Her kadın için eşit faktörlü bu eğlence türü geçmişten günümüze eşlik eden bir organizasyon olsa da tekne farkı sayesinde mükemmeli aratmayan bir eğlence şeklinde yorumlanabilir.

Kadınlar Matinesinde Neler Var?

Kadınlar matinesiyle ilgili yapılan araştırmalar arasında en popüler soru tipi kadınlar matinesinde neler var şeklinde öne çıkıyor. Kadınlar matinesinde yok yok diyeceğiniz her şey var. Özellikle eğlence ve anı yaşama açısından anda kalacağınız birçok seçenek var diyebiliriz. Zenne şov, canlı müzik, fasıl ekibi, oryantal şov, fix menüler, soft içecekler, limitsiz ve teknede limitsiz eğlence matine içinde yer alanlar arasındadır. Tabii kişisel zevkleri yapmanızı sağlayacak geniş kapasiteli büyük tekneler bu yönde en iyi avantaj sayılırken boğaz manzaralı ferah ortamı da unutmamak gerekiyor.

Kadınlar Matinesi Fiyatları

Kadınlar matinesi fiyatları konusunda çok sık araştırma yapılıyor olsa da gelen canlı müzik ekibine, fasıl gruplarına, zenne şovda gösteri yapacak kişiye, fix menüye ya da DJ performansına göre değişiklik gösteriyor diyebiliriz. 1 Ekim itibariyle başlayacak teknede kadınlar matinesi organizasyonu son dönemin en popüler eğlence seçeneğidir. Sadece kadınlara özel bu ortamın çok sevildiği gerçeğinin yanında fiyat araştırmasını en baştan yapıyor olmak yanlıştır. Çünkü fiyat belirlemesi kapsamında pek çok konu göze alınır. Buda fiyatı etkileyen faktörlerdir. Bu yüzden matine günü öncesinde rezervasyon yapabileceğiniz tarihlere yakın iletişime geçmeniz önerilir.

Kadınlar Matinesi İstanbul

Kadınlar matinesi İstanbul boğazı eşliğinde en süper kadın eğlencesi şeklinde yorumlanıyor. Metropol kentin çok çeşitli sorunlarından ayrıştıran ve eğlenceye bol potansiyel ayırabilen bu organizasyon türü farklı konseptler eşliğinde öne çıkmaktadır. Ekim ayı itibariyle yıl geneline yayılacak olan bu organizasyonlar için arkadaşlarınız ve siz şimdiden eğlenmeye hazır olabilirsiniz. Kaçırdığınızda üzüleceğiniz bir aktivite olduğundan dolayı fiyat beraberinde kişi başı ücretin son derece uygun olduğunu da fark edeceksiniz. Kısaca eğlenceyi ayağınıza getiren bu organizasyon, artık kapalı değil tekne sayesinde açık mekânda oluyor.

Kadınlar Matinesi Gece Matinesi Mi?

Kadınlar matinesiyle ilgili araştırma yaparken rastladığımız sorulardan biri de kadınlar matinesi gece matinesi mi şeklinde dikkatimizi çekti. Aslına bakıp yorumlarsak; elbette her iki ifade türü de aynı şeyi öne çıkarıyor. Çünkü kadınlara özel yapılan bu eğlenceler genelde akşamüstü saatlerinde başlayıp geceye kadar sürüyor.

Eğlencesi bol, geleneksel sayılabilen ve aynı zamanda kaynaştırıcı ortam oluşturan organizasyonda kadınların yorulacağı hiçbir şey yok. Çünkü hizmet etmek yerine hizmet alıyorsunuz. Üstelik bunu tekne beraberinde boğaz manzarasında alabiliyorsunuz. Bu yüzden büyük beğeni toplayacak en önemli kadın organizasyonu demeliyiz. Ve kesinlikle katılımınızdan mutluluk duyarsınız.

 

Hızlı Teklif Al