+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSLAMİ TEKNE TURU ORGANİZASYONU

İslami usullere uygun olarak hazırlanan teknelerde muhafazakar aileler özgür bir şekilde tatil yapabilirler. Çift olarak, ailenizle katılabilir ya da özel gün için tekne kiralayabilirsiniz. Tekne turu sırasında servis edilecek yemekler özenle ve İslami kurallara uygun olarak hazırlanır. Teknede alkollü içecek servis edilmez. Muhafazakar aileler tekne turlarındaki erkek çalışanlar sebebiyle rahat edemeyebilirler. İslami kurallara uygun yapılan turlarda aileleri rahat ettirecek şekilde kadın personel de çalışır. Gemi istenilen bölgeye geldiğinde erkek personel gemiyi terk eder.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Fethiye İslami Tekne Turu

İslami kurallara uygun yapılan turlarda tek erkek iki bayan ya da yalnızca bayan personeller ile muhafazakar ailelerin istediği şekilde turlar düzenlenir. Fethiye İslami tekne turu en çok tercih edilen gezilerden biridir. Tur sırasında her türlü servis kadın personel tarafından yapılır. Bu sebeple tesettür giyimi tercih eden kadınlar için tamamen mahremiyetin sağlandığı özgür bir ortam vardır. Tek erkek personel olduğunda gemiyi koya demirledikten sonra personel tekneden ayrılır veya karada bekler ya da başka bir teknede. Daha sonra başka bir durağa gidileceği zaman yeniden tekneye gelir. Tüm yolculuk boyunca geminin kontrolü bu şekilde sağlanarak yapılır.

Marmaris İslami Tekne Turu

İslami kurallara uygun tekne turu yapmak istediğinizde tüm rotayı siz belirleyebilirsiniz. Ziyaretçilerin isteğine göre gemide bulunacak personeller şu şekilde olabilir:

  • Bir erkek personel ve iki kadın personel

  • Üç kadın personel

Kadın kaptanlar ile muhafazakar aileler için tam istedikleri gibi bir tekne turu sağlanabilir. Marmaris İslami tekne turu için iletişime geçmeniz yeterlidir. Tura katılacağınız yaz mevsiminde hangi tarihler olduğuna bakarak dilediğiniz tarihleri seçebilirsiniz. Muhafazakar aileler için personel özel olarak hazırlandığından tekne rezervasyonu ve kesin tarih bildirimi oldukça önemlidir. Turların süresi 1 hafta olur ve her hafta başka bir tekne aynı noktadan kalkar. Tesettür giyime sahip olan kadınlar için ideal seçeneklerdir.

Muhafazakar Tekne Turu Antalya

Muhafazakar tekne turu Antalya son yılların en popüler tatil seçeneklerinden biridir. Akraba gruplarının da ilk tercihlerinden biridir. Tüm tekne kendilerine aitmiş gibi olduğu ve rotaları gözlerden uzak olduğu için diledikleri gibi tatil yapabilirler. Çocuklu aileler için de hem güvenli hem de özgürce vakit geçirebilecekleri tatil seçenekleridir. Issız koylara yapılan ziyaretler ile dilediğiniz gibi denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz. Yemekleri yapan aşçı kadın personel olur ve servisi yapan tüm personeller de kadındır. Bu şekilde mahremiyet tam anlamıyla sağlanırken insanların özgür bir şekilde tatil yapması için en rahat ortam oluşur. Doğanın güzelliğini doya doya çıkararak tatil yapabilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Muhafazakar Tekne Turu Bodrum

Muhafazakar aileler için yalnızca kendilerine özel hazırlanan tekne turları günümüzde en beğenilen tatil çeşitlerindendir. Muhafazakar tekne turu Bodrum ve benzeri birçok bölgeye özel turlar düzenlenir. İsteğe göre kaptan dahil tüm personel kadın olabilir. Tekne turunda servis edilen tüm yemekler helal olur ve hijyenik koşullara uygun olarak pişirilir. Kadınlar ve erkekler için tuvalet ve soyunma kabinleri ayrıdır. Alkollü içecek servis edilmeyen muhafazakar turlarda ziyaret edilen koylar gözden uzak ve ıssız olduğundan tüm aile özgür bir şekilde denize girebilir ve güneşlenebilir. Tüm tur boyunca yabancı gözlerden uzak olursunuz. Kendinizi yalnızca tatilin keyfini çıkarmaya bırakarak unutulmaz bir tatil yaşarsınız.

 

Hızlı Teklif Al