+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

İSLAMİ TEKNE ORGANİZASYONU

  • Alkollü içecekler servis edilmez.

  • Yiyecekler hijyenik kurallara uygun hazırlanır.

  • Erkek ve kadın tuvaletleri ve soyunma kabinleri ayrıdır.

  • İbadet için özel alan mevcuttur.

Muhafazakar Tekne Turu Fethiye

Muhafazakar tekne turları günümüzde her tatil beldesinde yapılabilir. Muhafazakar tekne turu Fethiye en çok tercih edilenlerden biridir. Birbirinden güzel koyları ve berrak denizi ile birçok ailenin tercihlerinin başında gelir. Tur sırasında demir atılan koylar ıssız ve gözlerden uzak olur. Bu sebeple kadınlar diledikleri gibi denize girerek güneşlenebilirler. Teknede yapılan tüm servisler kadın personeller tarafından yapılır. Yiyecekler İslami usullere göre seçilir ve hijyenik kurallara dikkat edilerek hazırlanır. Kadınlar ve erkeklerin soyunma kabini ayrıdır ve çocuklar için de özel alanlar mevcuttur. Namaz kılınacağı zaman ibadetinizi gerçekleştirebileceğiniz özel alanlar vardır. Her türlü hizmet eksiksiz ve İslami kurallara uygun olur.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us. 

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Muhafazakar Tekne Turu Göcek

Muhafazakar aileler erkek personelden dolayı tekne turlarına çıkamayabilirler. İslami turlar sayesinde bu durum tamamen değişmiştir. Muhafazakar tekne turu Göcek koyları ıssızlığı ve güzelliği ile en çok gidilen yerlerden biridir. Tekne turları her hafta olur ve gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekir. Muhafazakar aileler için seçilen personel özel olduğundan daha sonra sıkıntı çıkmaması için kesin tarih bildirmek ve saate uymak önemlidir. Teknede hiç kadın olsun istemezseniz tüm plan sizin isteklerinize göre yapılır. Hangi koyların ziyaret edileceğine de siz karar verirsiniz. Rotayı kontrol ettikten sonra uğramak istemediğiniz koy olursa söylemeniz yeterli olur. Tüm süreç size uygundur.

İslami Gezi Turları

Özel tekne turları ile muhafazakar aileler diledikleri gibi bir tatil yapabilirler. İslami gezi turları sırasında teknede aileden başka kişi olmayacağı için tekne kendilerine aitmiş gibi olur. Tura çıkmadan önce kaç kişinin katılacağını bildirdiğinizde tekne büyüklüğü kişi sayısına göre ayarlanır. İsteğe göre gezi teknesi ya da lüks yat tercihleri vardır. Hangi tekneyi seçerseniz seçin verilen hizmet profesyonel olur. Teknede çalışan tüm personel profesyoneldir ve acil durumlar için hazırlıklıdır. Kaptan erkek olursa demir attıktan sonra tekneden indikten sonra ya başka bir teknede bekler ya da karaya çıkar. Yeniden yola çıkma zamanı geldiğinde tekneye geri gelir ve tüm yolculuk sorunsuz tamamlanır.

Muhafazakar Tekne Turu İzmir

Muhafazakar tekne turu İzmir rotası da oldukça popülerdir. Muhafazakar aileler dini hassasiyetlerine uygun olarak diledikleri gibi tatil yapabilirler. Yabancı gözlerden uzakta kadınlar diledikleri gibi denize girip güneşlenebilirler. Tura katılmak için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek ve tarihi ve kaç kişinin geleceğini belirlemektir. Tur ücretine kahvaltı ve akşam yemeği de dahil olur. Demir atılacak koyların listesi önceden size verilir. Koylara gelindiğinde isterseniz teknede kalıp denize girer isterseniz de karaya çıkarak gezebilirsiniz. Tüm tatil boyunca sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edilir. Bütçenize uygun bir tur bulmakta zorlanmazsınız. Tüm ailenizle istediğiniz gibi güzel bir tatil geçirerek yorgunluk atabilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al