+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

HER AKŞAM YEMEKLİ BOĞAZ TURU

Özel günlerinizi, tatillerinizi, toplantı ve şirket yemeklerinizi Joy Tekne Organizasyon kalitesiyle taçlandırmak ister misiniz? “ İstanbul’u dinliyorum gözlerim kapalı…” dizeleri bu güzel boğazda tekne turu için yetersiz kalacak zira manzarayı seyre doyamayacaksınız. Vip yat kiralama, boğazda gemi turu, kiralık tekne ve çok daha fazla organizasyon için yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetinin zirvedeki adresi olan Joy Tekne Organizasyon en makul ve isabetli tercih. Boğazda kahvaltı yapmak istiyor ancak hafta sonu İstanbul kalabalığı ve keşmekeşi çekmektense dinleneceğim huzuru hissedeceğim bir yerde olmak isterim diyorsanız denizin ortasında masmavi bir güne merhaba diyebilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu

Belki şehir dışından aileniz belki de yurt dışından iş ortağınız gelecek güzelce gezdirmek mükemmel bir jest yapmak, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istiyorsunuz. Kapalı mekanlardan, kalabalık ve sırf denize iki yüz metre mesafede diye aylık alışveriş tutarından fazla olan restoran yemeklerinden kaçmak, sıra dışı bir atmosfer deneyimi yaşamak istiyorsanız adres belli. İstanbul tekne turu ile gezilecek, seyredilecek, keyfi ve dokusu hissedilecek en muazzam şehirlerin başında geliyor. Dört bir tarafınız masmavi deniz, gökyüzü, yeryüzü sizi huzurla sarmış sizin yapmanız gereken anın keyfini çıkarmak ve yemekli tekne turu lüksünü sonuna kadar yaşamak. Yemekli gemi turu sırasında kahvaltınızı İstanbul’un eşsiz manzarası karşısında yapabilir, çayını yudumlarken sevdiklerinizle güzel hatıralar edinebilirsiniz.

Joy Tekne Organizasyon olarak gününüzü güzelleştirecek tüm detayları düşündük. Sizlerin istek ve tercihlerine göre esnek kalkış ve varış saatleri ayarlanan vip yat kiralama ve günlük tekne turu hizmetlerimiz kişi sayısı ve menü isteği göz önünde bulundurularak planlanır. Yemekli, yemeksiz, alkollü veya alkolsüz yiyecek ve içecek menüleri ile tatil gününüz toplantı konseptiniz ya da kutlamanız konuklarınızın memnun olarak ayrılacağı şekilde hazırlanır ve yaşatılır. Dilerseniz gündüz yedi tepe İstanbul’u izleyeceğiniz harika bir gezi turu isterseniz eğlenceyi doyasıya yaşadığınız teknede düğün, teknede nişan ve diğer tüm özel günlerinizde Joy Tekne ailesinin sıcaklığını yanınızda hissedebilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al