+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

BOĞAZ’DA İFTAR

 

Teknede iftar günümüzde en keyifli seçeneklerden biri olarak oldukça popülerdir. Ramazan ayı için tekne turu yapmaya karar verdiğinizde orucunuzu teknede de açabilirsiniz. Daha sonra güzel manzaralar eşliğinde Boğaz turu gerçekleştirirsiniz. Arkadaşlar, aileler, iş arkadaşları genel olarak teknede iftarı tercih ederler.

İftara gelecek olan kişi sayısına bağlı olarak farklı boyutta tekneleri kiralama fırsatınız vardır. Firmalar için hem çalışanların kaynaşması hem de moral olması açısından oldukça tercih edilen bir seçenektir. Güneşli bir günde orucunuzu açtıktan sonra Boğaz turu ile ferahlayabilirsiniz. Şehrin en güzel bölgelerine yapılan ziyaretler ile muhteşem manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Dans etmek isterseniz iftardan sonra parti yaparak eğlence dozunu arttırabilirsiniz. Boğaz’da iftar yaparken dilerseniz canlı orkestra ya da sanatçı performansı da talep edebilirsiniz.

İftar için teknede olan özel aşçının hazırladığı menüler arasında tercih yapabilirsiniz. İftar gününden önce tadım yaparak yemeklerde istediğinizi ekleyip ya da çıkarabilirsiniz. Müşteriler kendi yemeklerini dilerlerse dışarıdan da getirtebilirler. Nasıl bir hizmet almak istediğiniz tamamen size bağlıdır.

 Bilgi ve rezervasyon:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Boğaz’da İftar 2024

Teknede yapılan iftarda teknede özel aşçının yaptığı menülerden seçebilir ya da eğer teknede aşçı yoksa dışarıdan yemek organizasyonu ile getirtebilirsiniz. Bazı müşteriler yalnızca tekne kiralayarak kendi iftarınızı kendiniz dizayn edebilirsiniz. Eğer her şey hazır olsun derseniz de paket olarak dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Her şekilde güzel bir akşam geçirmiş olursunuz. İstanbul teknede iftar için teknede herkes geldikten sonra iftara az zaman kala yemekler getirilir.

İftar saati geldiğinde misafirler yemek yemeye başladığında tekne de tura başlar. Bu şekilde muhteşem manzaraları izlerken bir yandan da lezzetli yemeklerle iftarınızı açarsınız. Oyunlar, çeşitli eğlenceler, danslar, canlı müzik gibi farklı seçenekler de misafirlere sunulur. Tekneyi kiralarken nasıl bir hizmet almak istediğinize bağlı olarak uygun fiyat seçenekleri ile randevu ayarlayabilirsiniz.

Tekne tam saatinde kalkar ve bu sebeple vaktinde iskelede olmak önemlidir. Tekne tura çıkmışken bir kişi belirli bir sebepten inmek isterse ilk olarak iskeleye gidilir ve kişi indirildikten sonra tekne Boğaz turu yapmaya döner.

 width=

Boğaz’da İftar Fiyatları

İftar yapmak istediğiniz tekne, ek hizmetler, teknenin boyutu gibi durumlar fiyat belirlenmesini sağlar. İstanbul Boğaz’da iftar aileler ve gençler için oldukça yaygın bir etkinliktir. Tekneyi kiralamak için ödediğiniz bedelin yanında eğer tekne aşçısının menüsünü tercih ederseniz menülere göre fiyat belirlenir.

Canlı müzik, havai fişek gösterisi, fotoğraf ve video çekimi seçenekleri vardır. Drone çekimi de oldukça fazla tercih edilir. Tekneyi kiralarken size sunulan hizmetler detaylı şekilde açıklanır ve en son fiyat seçimlerinize göre belirlenir. Uygun fiyat seçenekleri olduğu için grup olarak kolay bir şekilde iftar programı yapabilirsiniz. Tekneyi kiraladıktan sonra ücret peşin ödenir ve daha sonra hiçbir ek ücret çıkarılmaz. Teknede iftar organizasyonu ailenizle birlikte gözlerden uzak bir şekilde eğlenmenize ve birlikte zaman geçirmenizi sağlar.

Fiyat politikası iftara katılacak kişiye göre de farklılık gösterir. Bu sebeple kiralamadan önce kaç kişinin geleceğini ve hangi hizmetlerden yararlanmak istediğinizi liste yaparsanız işlemler daha hızlı şekilde olacaktır. Tekne, yat ve lüks yat gibi seçenekler mevcuttur.

10 kişiyle iftar yapabileceğiniz gibi 400 kişilik iftar yemekleri de düzenleyebilirsiniz. Her detay önceden planlanır ve iftar günü sorunsuz bir şekilde her şey hazır olur. Fiyat belirlenirken teknede kaç saat kalacağınız üzerinden belirlenir. Eğer canlı müzik ya dans partisi yapmak isterseniz geniş tekneler sizin için uygun olur.

 Bilgi ve rezervasyon:

Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Faydalı Bağlantılar:

Teknede İftar
Teknede İftar Organizasyonu
Teknede İftar Menüsü Fiyatları

 

Hızlı Teklif Al