+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

BOĞAZDA MEZUNİYET ORGANİZASYONU NASIL OLUR?

Boğazda Mezuniyet partisi başlangıç saatine bağlı olarak katılımcıların, kıyıda kendilerini bekleyen yata gelmeleri ile başlamaktadır. Katılımcıların, yata ulaşmaları ile birlikte profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanı aracılığıyla video kayıtları alır ve fotoğraflar çekilir. Bu sayede mezuniyetin ilk anından itibaren anılar biriktirilmeye başlanır.

Tüm katılımcıların organizasyonun yapılacağı yata gelmesiyle birlikte, görevli kaptan rotayı belirler ve etkinlik boyunca demirlenecek lokasyona doğru yola çıkılır. Mezuniyet balosunun startı genellikle Etkinliğin sunucu tarafından verilmektedir. Etkinlik bütçesine göre, sunucusu ünlü bir kişi ya da düşmektedir olabilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Etkinlik planına göre, alana ulaşıncaya dek konuşmacılar konuşma yapabilir. Yapılan konuşmalarda, geride kalan eğitim ve öğretim hayatına ilişkin anılardan bahsedilebilir, gelecekle ilgili herkese iyi dileklerde bulunulur. Açılış konuşması genellikle okul yönetiminden bir katılımcı tarafından yapılmaktadır.

Bir sonraki aşamada organizasyon planı içerisinde yer alan DJ ve ya ünlü bir sanatçı sahne alır. Demirlenecek lokasyona ulaşana dek bu aralıkta farklı bir alternatif olarak ikramlar ve içecek servisi de yapılabilir. Alana ulaşıldığını sonra, yemek servisi yapılır ve müzikler hareketlenmeye başlar. Demir atıldıktan sonra parti tam anlamıyla başlamış demektir. Yemek servisinin tamamlanmasıyla birlikte tekne mezuniyet organizasyonu bitiş olarak belirlenen saate dek sürdürülür.

Mezuniyet Partisine Giderken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mezuniyet partileri insanların hayatında önem verdikleri organizasyonlar arasında yer almaktadır. Tekrarı olmayan bir organizasyon olması nedeniyle, tüm katılımcılar organizasyonu dolu dolu ve mümkün olduğunca konforlu geçirmek isterler. Bu açıdan parti öncesinde ve anında dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar bulunur.

İlk olarak tüm katılımcıların, organizasyonun yapılacağı alanı organizasyon öncesi ziyaret etmesi önerilir. Etkinlik günü geldiğinde istenmeyen durumların yaşanmaması için aynı zamanda etkinlik alanına en az 10 dakika önceden ulaşılması da önemlidir.

Partinin konseptine uygun olan kıyafetlerin seçilmesi de iyi bir deneyim yaşayabilmek için atanmaması gereken bir noktadır. Şayet belirlenmiş bir konsept söz konusuysa mutlaka buna uygun kıyafetler gerekiyorsa kostümler seçilmelidir. Klasik bir yat mezuniyet partisi yapılacak ise, modaya uygun ve kendinizi şık hissedeceğiniz geceye uygun modeller tercih edilmelidir. Kadar için mutlaka yedek bir ayakkabı götürülmesi önerilir. Özellikle partinin ilerleyen saatlerinde için kötü hissettirecek topuklu ayakkabılar yerine düz tabanlı ve ortopedik yedek ayakkabı ya da terlikler alınmalıdır. Mezuniyet partilerinde tüketilen içecekler bağlı olarak, beklenmeyen kazalar yaşanabilir. Talihsiz bir kaza sonucu giysinizin kirlenmesi olasılığına karşılık yedek bir kıyafet götürmeniz hayat kurtarıcı olabilir.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Konaklamalı yat mezuniyet partisi planlanıyor ise, bir ya da bir kaç gece denizde kalacağınız göz önünde bulundurarak mutlaka yedek kıyafetler yanınıza almanız faydalı olacaktır. Konaklamalı yat turları denizde geçirilen uzun bir süreyi beraberinde getirdiğinden, parti katılımcılarının denize girmesi de gayet olağan bir durumdur. Böyle bir duruma karşı hazırlıklı olmak için de, mutlaka çeşitli deniz giysilerini yanınıza almanız doğru bir tercih olur. Ek olarak, deniz kozmetik ürünleri de hem konforunu hem de güzel görünmeniz için önemlidir. Koruyucu içerikli güneş kremleri ve güneş gözlükleri güneşten korunmanıza yardımcı olur.

Bunların yanı sıra, parti sırasında görevlileri mutlaka dinlemeniz ve plan dahilinde hareket etmeniz de güvenliğiniz açısından önemlidir. Unutulmaz, bir parti deneyimi bu ölçütlere dikkat etmenizle birlikte kolaylıkla mümkün olur.

 

Hızlı Teklif Al