+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

BOĞAZDA KADINLAR MATİNESİ

Boğaz manzarasında çeşitli konseptler sonrasında boğazda kadınlar matinesi aktivitesi de bir hayli ilgi gördü. Kadınların özel yaşamına bir nebze yeni soluk getiren konsept, kadınlar matinesi olarak öne çıkmış bulunuyor. Kişi başı şeklinde belirlenen fiyatlar organizasyonun türüne göre değişkenlik gösteriyor. Genel bakımdan bu fiyatlar dâhilinde ise içeriğinde pek çok şey kapsayan aktivitelerden zenne şov, oryantal şov ve limitsiz soft içecek ve sınırsız çayın ilgi çektiğini söylemeliyiz. Fakat en önemlisini belirtecek olursak; boğazda tekne turu dâhilinde olmasıdır. Çünkü tekneyle hiçbir konsept olmaksızın gezmek bile insana şevk katan bir şeydir. Özellikle kadınlar için denize bakmak, dalga sesleri ve mükemmel ay ışığında gezintiye çıkmak paha biçilmez bir enerji sayılır.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

İnsanın aurasını değiştirip olumlu yönde etkileyen boğaz turlarına kadınlar matinesi de dâhil edilince vazgeçilmez oldu. Bu ortamın enerjisinden faydalanmak isteyen her kadın organizasyon programına katılım için arayabilir. Hatta yetkili firmaya mesaj atması bile yeterli olacaktır. Çünkü konsept gereği matine davetlerinin katılım listeleri şimdiden dolmaya başladı.

Kadınlara Özel Eğlence Teknede

Kadınlara özel eğlence teknede oluşturulan konsept beraberinde oldukça fazla talep görüyor. Geçtiğimiz yıllardan kadınlar matinelerine dair yoğun ilginin oldukça çok olduğunu biliyoruz. Genel bakımdan bu ortamın teknede yapılıyor olması ise hevesinizi bir kat daha arttıracak diyebiliriz. Çünkü tekne atmosferi tek başına bile zevk almanızı sağlayan şeydir. Hemen her insanın beğenip ilgi gösterdiği veya yaşayıp tatmak istediği bir keyiftir. Bu keyfi doyası yaşamak adına kadınlar matinesini önermekteyiz. Özellikle de canlı müzik keyfinin yanı sıra fasıl ekiplerine eşlik ederek şarkı söyleyeceğiniz bir ortamda giydiğiniz kıyafet ve dansınızla popüler kişi bile olabilirsiniz. Kısaca çeşitli detayları bilmeden bu konsepti es geçmeyin diyoruz.

Teknede Yapılan Eğlenceler Neler?

Tekne konularıyla ilgili yapılan araştırmalar arasında en merak edilen soru türü teknede yapılan eğlenceler neler şeklinde öne çıkmaktadır. öncelikle tekneler firmanın uyarlayabildiği konsept genişliğine göre çeşitli eğlenceler yapılabilen yerlerdir. Ancak bunu her tekne organizasyon firması düzenlemeyebilir. Fakat bizim bahsettiğimiz organizasyon firması başta düğün konseptleri olmak üzere nişan, kına, mezuniyet, doğum günü ve şimdi de matine seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Masraftan ve eğlence çeşitlerinden kaçınmayan bu adres son yılların en popüler seçimi olacak türdendir. Bu bakımdan kişi başı fiyatlandırmayla beraber katılabileceğiniz en güzel eğlencenin sadece kadınlar için olanı olan kadınlar matinesi diye adlandırabiliriz.

Kadınlar Matinesi Nasıl Fiyatlandırılıyor?

Kadınlar matinesine dair yapılan popüler sorgulamalardan biri de kadınlar matinesi nasıl fiyatlandırılıyor türünden öne çıkmaktadır. Ancak ne yazık ki bu konuda net bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Çünkü matine içinde yapılan sunum çeşitliliği kadınların tercihine veya organizasyonun eğlence dozuna göre değişebilmektedir. Bu nedenle kişi başı fiyatlandırmayı baz alarak düşünmemek gerekiyor. İçeriği daha çok önemsemek doğru olacaktır. Örnek vermek gerekirse; fasıl ekibinin haricinde canlı DJ performansı da fiyatı etkileyecek diğer eğlence seçeneği olarak düşünülebilir. Mevsimsel sofralar veya belirlenmiş bir menü listesine dair içecek dâhil düşündüğünüzde birçok kafe ortamında eğlencesiz bir yemek menüsünden bile daha uyguna gelen eğlence şekli olarak düşünebilirsiniz.

Kısaca geceleri dâhil olmak üzere akşamın sinerjisini ve havasını değiştirecek güçte olan kadınlar matinesi tekne turu keyfimle bambaşka olacak diyebiliriz. Bu nedenle fiyatlarına ya da kişi başı fiyat belirlemesine takılmadan sadece eğlence odaklı düşüp değerlendirmeniz gerekiyor. Netlik içeren fiyatlar ise 1 Ekim tarihi itibariyle yetkili firmayla belirtilebilir.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al