+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL ORGANİZASYON

Sevgililer Günü’ne özel organizasyon yapmak mı istiyor, ancak nasıl bir organizasyon yapacağınıza karar veremiyor musunuz? Partnerinizi çok seviyor, ilişkinize güveniyor ve bu güne özel olarak bir plan yapmak istiyor ancak ne yapmak istediğinize bir türlü karar veremiyorsanız yatta ya da teknede sevgililer günü kutlaması düşüncesine bir bakabilirsiniz.Son dönemlerin en çok rağbet gören etkinlikleri arasında yer alan teknede sevgililer günü kutlaması ile boğazın engin sularında, büyüleyici İstanbul manzarasında karşılıklı güzel bir keyif yapabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren yat kiralama firmaları ile görüşerek Sevgililer Günü’ne özel paket tariflerini inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Bu yat kiralama firmaları her bir detayı en ince ayrıntısına kadar inceleyerek gerekli düzenlemeleri yapmaktadır. Bu sayede özel gününüzü keyifle ve kusursuz bir şekilde geçirmenizi sağlayacaklardır.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

"

Sevgililer Gününe Özel Organizasyon

Sevgililer Günü’ne özel paketler sayesinde dilerseniz baş başa dilerseniz de grup halinde olunabilecek düzenlemeler ile yat kiralama hizmeti veren firmalar, programlarını hazırlamaktadırlar. Sevgililer Günü’ne özel organizasyon yaparak bu özel akşama ve geceye uygun menü eşliğinde alkollü ya da alkolsüz içecek servisi, canlı müzik, lazer ışık gösterisi, yaş pasta vb. uygulamalar da organizasyon paketlerine dâhil olmaktadır. Dilerseniz dj performansı, keman virtiözü gibi seçenekler ile de çok daha yoğun bir sevgililer günü etkinliğini yaşayabilirsiniz. İstanbul manzarası eşliğinde boğazın serin sularında aşk dolu bir akşam geçirebilirsiniz. Yatta ya da teknede sevgililer günü organizasyonu yapan firmalarda her ölçüde aynı konforu sağlayacak özelikte tekneler veya yatlar bulunmaktadır. Kişi sayısına göre yeterli olacak tekne boyutlarını firmalar size bildirebilir. Titiz bir çalışma ile bu özel gün etkinliğinizi en güzel şekilde hissetmeniz için gerekli gayreti göstereceklerdir.

Bireysel Organizasyon

Sevgililer Günü’ne özel organizasyonlar için günlük ya da saatlik kiralamalar yapılabilir. Genel olarak saatlik yat kiralama tercih edilmektedir. Sevgililer Günü, doğum günü, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü, after party, kına, nişan, düğün, akşam yemeği, kahvaltı, eğlence vb. davetler ve de bireysel organizasyonlar için tercihe göre hem saatlik hem de günlük kiralama hizmetleri verilmektedir. Önceden rezervasyon yaparak Sevgililer Günü özel organizasyon için dilediğiniz zaman aralığında yat kiralayabilir, boğaz turu atabilirsiniz. Olumsuz hava koşullarında ise yatların kapalı alanlarında organizasyona devam edebilir, ısıtma sistemleri sayesinde bu özel geceye gölge düşürmeden devam edebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Organizasyon Hizmetleri

Sevgililer Günü’ne özel organizasyon hizmetleri ile sevdiğinize özel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sevgililer Günü’ne en uygun, en özel hizmetleri karşılayan organizasyon firmaları ile bu gününüzü en mutlu ve keyifli hale getirebilirsiniz. Birbirinden farklı Sevgililer Günü hizmetleri ile şık bir teknede, denizin ortasında, İstanbul’un büyüleyici atmosferinde birbirinden özel, romantik ve aşk dolu konseptlerle sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.

Sevgiller Günü Hizmetleri

Sevgililer Günü hizmetleri pek çok içerik ile verilmektedir. Sevgililer Günü’ne özel organizasyon hizmetleri farklı paket içerikleri ile sunulmaktadır. Tarzınıza ve de bütçenize uygun seçeneklerden birini değerlendirerek siz de sevdiğinize özel bir sürpriz yapabilir ve bu anın unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmetleri belirtecek olur isek:

Sevgililer Günü, evlilik teklifi, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bekarlığa veda vb. organizasyonlarını sürpriz temalarla taçlandırabilirsiniz. Mutlu beraberliğinizin en keyifli anlarını yaşarken bu güne özel organizasyonunuzun keyfini sürebilirsiniz.

Teklif almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
Hızlı Teklif AlWhatsapp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us.

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Faydalı Bağlantılar:

Sevgililer Gününde Boğaz Turu
Sevgililer Günü Yat Kirtalama
Sevgililer Günü İstanbul Boğaz Turu

 

Hızlı Teklif Al