+90 (212) 236 76 96
Göçek Yacht Charters

Joy Tekne Organizasyon

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96        

1 EKİM BOĞAZDA KADINLAR MATİNESİ

Kadınların belirli zaman içinde doyasıya eğlenmek istediği doğrudur. Ancak bunu ne zaman ve nasıl yapacakları konusunda alternatif seçenek aradıkları da önemli bir gerçektir. Tüm kadınlar için biçilmiş bir eğlence kaftanı olarak belirleyeceğimiz en gerçekçi adresin 1 Ekim boğazda kadınlar matinesi konseptiyle öne çıktığını belirtmek istiyoruz. Her açıdan beğeni toplayan bu ortamda çok eğleneceğinize eminiz. Çünkü konseptin genel havası kadınlara özel ortamda eğlence yapılmasıdır.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

Eğlencenin genel içeriğine bakacak olduğumuzda mevsimsel lezzetlerden oluşan kurulu sofralar, limitsiz çay ve soft içecekler, zenne şov, oryantal şov, dans, şarkılara eşlik etme, dilediğince eğlenebileceğiniz canlı müzik ekibi ve fasıl ekipleri var diyebiliriz. bu ortamı en güzel kılan trend özellik ise bu ortamın durağan bir mekanda olmamasıdır. Hareket halindeki tekne ortamı boğazın ışıklarını ve havasını da yansıtıyor. Bu sebeple ödeyeceğiniz miktara en değer eğlence şekli diyebiliriz.

Kadınlar Matinesi Ne Zaman Başlıyor?

Kadınlar matinesine dair araştırılan sorulardan biri de kadınlar matinesi ne zaman başlıyor şeklinde dikkat çekiyor. Kadınlar matinesi boğazda tekne turu beraberinde 1 Ekim itibariyle başlıyor. Ancak siz buna sonbahar eşliğinde başlıyor gözüyle de bakabilirsiniz. Daha önce tekne konseptlerine yönelik her türden düğün, nikah, nişan ve kına gibi konseptlerin trend olması nedeniyle matinelere özgü olarak ta bu konseptin seçilmesi değer gördü.

Kadınların kendi iç dünyasında ne derece yorgun ve yoğun oldukları düşünülerek en ferah ortamda en eğlenceli programlar sunulacak. Siz ve yakın arkadaşlarınız veya çok iyi anlaştığınız kişiler beraberinde bu eğlenceyi tadabilirsiniz. Her kadın için bu imkân eşit olarak sunulduğundan istenilen şekilde eğlenmenin de ücreti yüksek olmuyor. Bu durum orta gelirli veya hiç geliri olmayan kişiler için bile uygun görünüyor. Çünkü gündelik harçlık şeklinde düşüneceğiniz bir ödeme türünden ibaret olacaktır. Fakat eğlence kapsamında en doyurucu olanıdır. Farklı canlı müzik ekiplerinin ve zaman içinde ünlü olduğunu gördüğünüz kişilerin sahnesinde dans etmek havanıza hava katacak bir olgudur.

Kadınlar Matinesi Nasıl Yapılır?

Kadınlar matinesiyle ilgili yapılan sorgulamalardan biri de kadınlar matinesi nasıl yapılır sorgulamasıdır. Bu ortam eski yıllardan beri kadınların bir araya gelerek oluşturdukları sosyal aktivitedir. Genel bakımdan kadınların bir araya gelip te yaptıkları altın günü şeklinde düşünmeniz mümkün olabilir. Ancak eğlencenin dozunu biraz daha yükseltmeyi düşündüğünüzde kadınlar matinesi paha biçilmez bir eğlence ortamı sunacaktır. Üstelik hiçbir kadının yorulmadığı ve sadece eğlenme amaçlı bulunduğu ortam haline dönüşmektedir.

Ortamın atmosferini daha ahenkli hale getirebilme açısından boğazda tekne turuyla birleştiriyor olmaları her kadının dilediğince hareket etmesine de izin veriyor. İçeceğini yudumlayıp dilediği zamanda da ferahlayacağı bir ortamda bulunması her kadın için bir avantaj sayılır. Çünkü dileğince eğlenmenin yanı sıra rahat davranabilmek, baskı altında hissetmeden eğlenmek ve en önemlisi güvenli ortamda bulunmak kadınların özgüvenini sağlamlaştırır.

Kadınlar Matinesi Ne Demek?

Kadınlar matinesi ne demek sorgulaması popüler araştırmalardan bazılarıdır. Kadınlar matinesi sadece kadınlara ve kadınların çocuklarını da götürebileceği bir sosyal ortamdır. Aktivite, eğlence ya da güne özel program şeklinde düşünülen bu ortamda raks, dans, sınırsız soft içecek, çay, fix menüler en uygun fiyatlarla sunulur. Kişi başı fiyat bedeli ödenerek her kadının belirli matine günlerine katılım sağlayabileceği bir şeydir. İki kelimeyle kadınlar matinesi denilince bile eskiden gidenler anlayabilir. Ancak yeni nesil eğlence programında zenne şov dâhil her şey var demek mümkündür.

0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Hızlı Teklif AlWhatsApp'dan Yazın

You can use the links below to get a quote and contact us:
0532 152 68 96 - 0555 616 96 96

Get Quick QuoteWrite on WhatsApp

 

Hızlı Teklif Al